UDOSTĘPNIJ
Fot. pixabay.com

Black Friday, czyli czarny piątek to mająca swoje źródło w amerykańskiej tradycji obniżka cen.  Ma ona miejsce w piątek po Dniu Dziękczynienia. Handlowe „święto” prowadzi często do dantejskich scen, które w Polsce możemy dostrzec na przykład podczas corocznego „wyścigu po karpia” bądź przecen sprzętu RTV. Klienci pewnej sieci unikną uwłaczającego wyścigu, ale również otrzymają produkty za darmo.

W drogeriach sieci Rossmann od 24 listopada (czyli „czarnego piątku) do końca weekendu, zamawiając perfumy, drugą sztukę otrzymamy gratis. Oferta dotyczy zarówno zapachów damskich, jak i męskich, a promocją objęte są wszystkie modele dostępne w drogerii.

Idealny prezent świąteczny?

Oferta dotyczy tylko zamówień za pośrednictwem internetu. Sieć drogerii chce w ten sposób przyciągnąć klientów przed świątecznym szczytem, kiedy Polacy będą poszukiwać prezentów na Boże Narodzenie dla swoich bliskich.

Rosmann zachęca w ten sposób Polaków do zakupów na swojej stronie internetowej. Przedstawiciele dyskontu podkreślają, że dzięki temu rozwiązaniu klienci zaoszczędzą czas, energię oraz, przede wszystkim – pieniądze.

Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!

Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również