UDOSTĘPNIJ

Afery i skandale z liderami opozycji w roli głównej są szeroko komentowane nie tylko przez polityków i publicystów politycznych ale także przez celebrytów. Do dyskusji włączyła się właśnie jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody – Ewa Minge. 

Echa skandali jakie wywołali liderzy opozycji – Ryszard Petru oraz Mateusz Kijowski, wciąż nie cichną. Ich zachowaniem oburzeni są nie tylko szeregowi członkowie ich formacji i organizacji, ale także celebryci, którzy dotychczas stronili raczej od politycznych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE – Znana feministka przez post na facebooku zaskarbiła sobie prawicę. Co napisała?

Do grona oburzonych postawami Petru i Kijowskiego dołączyła jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektantek mody w Polsce – Ewa Minge, która skomentowała wszystko na jednym z portali społecznościowych.

Jak zaznacza na samym początku – nie sympatyzuje z żadną formacją polityczną i nie uważa się za osobę, która zna się na polityce.

Natychmiast pod postem pojawiły się komentarze zarówno zwolenników Komitetu Obrony Demokracji oraz Nowoczesnej, którzy starali się bronić swoich liderów jak i przeciwników wspomnianych Petru i Kijowskiego, którzy udzielili projektantce wsparcia w dyskusji z tymi pierwszymi. Oczywiście w komentarzach wywiązała się kłótnia na nie najwyższym poziomie na co zareagowała sama Minge.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również