UDOSTĘPNIJ
fot. instagram

18-letnia aktorka Julia Wróblewska aktywnie prowadzi swoje konta na wielu portalach społecznościowych. Niedawno poskarżyła się jednak w internecie na zachowanie fanów, które zniechęca ją do dodawania postów oraz zdjęć. Chodzi o wulgarne, seksistowskie komentarze wielu mężczyzn, w szczególności obcokrajowców, które nigdy nie powinny pojawiać się pod fotografiami kobiet.

Przeraża mnie ilość obcokrajowców na moim lajfie, którzy są tak zboczeni, że nie mam ochoty tego lajfa prowadzić – zdradziła fanom zdenerwowana celebrytka. Rzeczywiście na jej profilu, ale i na profilach wielu innych kobiet, odnaleźć można niedelikatne komentarze mężczyzn w większości pochodzących z państw arabskich.

Nie jest raczej prawdopodobne, aby Wróblewska całkowicie zrezygnowała z udzielania się na portalach społecznościowych i rozmów z fanami. Łatwo jednak zrozumieć jej złość powodowaną wulgarnością niektórych mężczyzn komentujących zdjęcia, które w większości nie prowokują wcale tego typu słów.

Z problemem tym zmaga się bardzo wiele użytkowniczek Instagrama, nawet tych mniej popularnych od celebrytki. Rzadko reagują one w jakikolwiek sposób na zaczepki, jednak młoda aktorka widocznie nie wytrzymała już tego odrzucającego zachowania.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również