UDOSTĘPNIJ

Podczas tegorocznego Marszu Niepodległości na Rondzie Waszyngtona doszło do ostrych starć policji z chuliganami. Łobuzeria ciskała w funkcjonariuszy kamieniami, petardami, racami i butelkami. 

Jeden z internautów zarejestrował jak policjant chwyta szklaną butelkę i ciska nią w tłum. Funkcjonariusz najwidoczniej zapomniał, że postronni ludzie, a nawet chuligani nie mają kasków i ochraniaczy.

Przełożony policjanta stwierdził, że ten „dobrze zrobił, bo oni też w nas rzucają”.

Według autora filmu, policjant przyjechał z Katowic.

30 KOMENTARZY

  1. Widocznie to było konieczne , podobno oni mają zapewniać bezpieczeństwo i na pewno w tamtej chwili akurat tym się zajmował! może w tłumie był terrorysta z ładunkami wybuchowymi a ten "pan" go celowo ogłuszył? Kolejne brawurowa akcja służb..

  2. Widocznie to było konieczne , podobno oni mają zapewniać bezpieczeństwo i na pewno w tamtej chwili akurat tym się zajmował! może w tłumie był terrorysta z ładunkami wybuchowymi a ten "pan" go celowo ogłuszył? Kolejne brawurowa akcja służb..

  3. Kto to wstawił i twierdzi ze butelka rzucił jak widać w zwolnionym tempie został użyty środek pirotechniczny o właściwościach ogłuszających lub olśniewających. I jest użyty zgodnie z Ustawą z dnia 24 maja 2013 r o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej.

  4. nie wiem hmm mi sie wydawało że to co spadło dało szklany pogłos , rozumień że są cięte koszty itp ale żeby ,,środek pirotechniczny o właściwościach ogłuszających'' był zawarty w czymś szklanym ? no sorki jak się mylę to jest polska :)

  5. Dziwne petardy pojawiały się w tłumie pod nogami rzucane prawdopodobnie ze strony POlicji. A po rzucie tego POlicjanta po kilku sekundach zaczynają wybuchać owe "dziwne" petardy i nawet z tego miejsca co wylądowała jego "butelka".

  6. Michał Kwiat błysk podczas rzutu był w oddali a po drugie hmm nie spotkałem się jeszcze z zastosowaniem błysku w granacie przy odbezpieczeniu a tym bardziej bającym jakiekolwiek odblaski przed detonacją gdyż może chociażby oślepić rzucającego , a co do tego że to może być ,,metalowej puszki '' tak też o tym myślałem aczkolwiek nie mówię że że to było jedno ani drugie bo na nagraniu nie jest to zbytnio widoczne co nie twierdze że jak by to był granat dał by pełniejszy pogłos iż zostało zapewne odbezpieczony przez pana ,,Milicjanta '' , ale osoba obsługująca kamerę co trzeba podkreślić bo w tym wypadku ludzkie oko jest lepsze niż ta kamera , widziała ,, butelkę '' co pozwala mi stwierdzić że jednak osoba twierdząca tak ma na to dowody i dobrze widziała skoro zadeklarowała iż to jest butelka :) rozumiem i szanuje panów którzy się ze mną nie zgadzają , miłego wieczoru :P

  7. nie wiem czy wy jestescie slepi czy tępi, ale ten rozblysk jest bardzo daleko, ale POlicjant na odpowiedz czemu rzucil odpowiada "noi bardzo dobrze". Pozatrzymujcie sobie pary razy filmik w miejscu w ktorym on rzuca i zobaczycie ze przedmiot jest przezroczysty

  8. Justyna Kiełbus widzę ze koleżanka się nie zna na tym widać ewidentnie po wyjęciu zawleczki od granatu i podczas rzucenie powstał zapłon a pytanie jeszcze jedna jak policjant mógł rzucić butelka w tłum skoro nawet nie schylał się wziął i odrzucił w nich. Zauważcie ze podczas rzutu można ustalić kierunek i po chwili jest wybuch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ