UDOSTĘPNIJ

Polski prezydent ostatnio coraz częściej wychodzi z cienia Jarosława Kaczyńskiego, Beaty Szydło i Antoniego Macierewicza. Ostatnio stało się tak, kiedy zapowiedział referendum konstytucyjne. Tym razem, powód jest kompletnie inny.

Andrzej Duda znalazł się na ustach mediów w całej Europie. Niestety, nie są to raczej głosy pozytywne.

Andrzej Duda postanowił popisać się dystansem do siebie, i stojąca za Emmanuelem Macronem oraz Angelą Merkel przybrał… no cóż, dość dziwną pozę. Jeśli chodziło o zdobycie rozgłosu to z pewnością się udało. Niestety, wraz z nim na prezydenta spadła też fala krytyki.

Zachodnie media nie zostawiły na Andrzeju Dudzie suchej nitki. Zarówno dziennikarze jak i część internautów stwierdziła, że „prezydent zachował się jak dzieciak”.

Oczywiście jest też druga strona medalu. Część internautów broni Dudy i jest zachwycona faktem, że pomimo pełnienia ważnej funkcji państwowej Duda cały czas może pochwalić się poczuciem humoru.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPaństwo Islamskie przeprosiło… Izrael
Następny artykułZnalezisko mężczyzny przekopującego ogródek (ZDJĘCIA)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również