UDOSTĘPNIJ
fot. Polizia di Stato

Ten Polak zyskał sławę w całej Europie. Bynajmniej nie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności czy pracę. Mężczyzna popełnił tak okrutne przestępstwo, że piszą o nim światowe media.

30-letni Łukasz H. należał do zorganizowanej grupy przestępczej Black Death. Przebywał i działał w Mediolanie. To właśnie tam zaprosił 20-letnią modelkę.

Dziewczyna przyjechała do wynajętego koło dworca w Mediolanie studio. Łukasz H. przekonywał, że na miejscu odbędzie się sesja zdjęciowa. Jak się okazało, zapewnienia mężczyzny były jedynie pretekstem do porwania.

Polak wstrzyknął dziewczynie środek odurzający, skuł ją i włożył do walizki. Pomagała mu grupa mężczyzn. Kobieta w walizce została przewieziona do domu w Piemoncie. Na miejscu przykuto ją do mebli i więziono.

Gang porwał dziewczynę po to, aby wymusić okup na jej menadżerze. Przestępcy zażyczyli sobie 300 tys. euro. Jednocześnie licytowali usługi seksualne dziewczyny w internecie.

Minął tydzień a porwanie okazało się być dla przestępców bezowocne. Menadżer nie nadsyłał okupu a zainteresowanych usługami 20-latki nie było. Łukasz H. odwiózł dziewczynę do konsulatu brytyjskiego. Tam został schwytany.

fot. Polizia di Stato
fot. Polizia di Stato

ZOBACZ TAKŻE

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również