UDOSTĘPNIJ

Zwolennicy obecnego polskiego rządu są w szoku po tych słowach Kornela Morawieckiego. Ojciec Prezesa Rady Ministrów bezlitośnie zniszczył w programie na żywo sztandarowy pomysł rządu swojego syna. Popierający PiS, są w szoku. 

Gościem dzisiejszej „Młodzieży kontra” na antenie TVP Info był Kornel Morawiecki – zasłużony opozycjonista, poseł na Sejm RP oraz ojciec nowego premiera, Mateusza Morawieckiego. Entuzjazm zwolenników PiS został szybko ostudzony, gdyż założyciel Solidarności Walczącej po prostu zniszczył jeden z głośnych pomysłów swojego syna.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki zapadnie się pod ziemię! Ojciec ujawnił jego WSTYDLIWY sekret

Wyborcy PiS w szoku

Obywatele skupieni wokół Prawa i Sprawiedliwości, są zszokowani faktem, że Kornel Morawiecki publicznie zmiażdżył pomysł zburzenia Pałacu Kultury i Nauki, za którym gorliwie opowiada się i lobbuje nowy premier.

Legenda Solidarności Walczącej powiedział wprost, że jego syn przekonując Polaków do poparcia tej inicjatywy, wyrządza Polsce i Polakom krzywdę w postaci narzucenia na wszystkich ogromnych kosztów przedsięwzięcia.

Premier Morawiecki na pewno zapamięta słowa swojego ojca, które wystawiły go na publiczny wstyd i poświadczenie przez Kornela Morawieckiego, że nowy premier rządu Prawa i Sprawiedliwości w pewnych kwestiach popełnia poważne błędy.

ZOBACZ TAKŻE: Rozbiórka PKiN? Świetnie. Ale jest problem

źródło: TVP Info

Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również