UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia

PiS utrącił aukcję WOŚP! Szokujący komentarz serwisu Allegro, na którym zorganizowano licytację charytatywną. Zysk miał być przeznaczony na fundację Jurka Owsiaka. Pieniądze nie trafią do potrzebujących, ciężko chorych i umierających dzieci.

Powszechnie wiadomo, że rządząca partia Prawa i Sprawiedliwości nie sympatyzuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i jest uprzedzona do jej organizatora. Z tego też powodu ze sponsoringu wycofał się główny strategiczny partner wydarzenia, którym był bank Pekao. Całe szczęście Owsiakowi udało się pozyskać nowego partnera, w tym roku będzie nim mBank.

ZOBACZ TAKŻE: Rezygnują z WOŚP! Owsiak ma dość, sięga po ostateczne rozwiązanie

Aukcja WOŚP z portretem Kaczyńskiego usunięta!

Wojciech Grzędziński, znany na całym świecie fotoreporter oddał na charytatywną licytację dla WOŚP-u zdjęcie, którego jest autorem. Fotografia przedstawia portret prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, na którym uwieczniono go z mocno zdziwioną miną. Ten widok dosłownie rozkłada na łopatki!

– Pomóż Panu Premierowi, Prezesowi, przyszłemu Emerytowanemu Zbawcy Narodu (w jednej osobie) dołączyć do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezes już się dziwi, że co roku Orkiestra gra i pomaga. Pomóż mu się zdziwić jeszcze bardziej! – czytamy w opisie aukcji.

PiS utrącił aukcję WOŚP!

Kontrowersji dodaje fakt, że aukcja została usunięta przez moderatorów portalu Allegro. Okazuje się, że nie uczynili tego bez powodu. Została zgłoszona do usunięcia, a w mediach pojawiły się spekulacje, jakoby osoba, która się tego domagała, pochodziła z rządzącej partii Prawa i Sprawiedliwości.

– Usunięcie oferty nie było związane z przedmiotem aukcji, a z treścią opisu. Po zgłoszeniu obsługa serwisu sprawdziła tę ofertę i jej zastrzeżenia wzbudziła część opisu oferty, który mógł być niejasny dla kupujących. Sprzedający został poinformowany o zastrzeżeniach oraz o tym, że może wystawić przedmiot ponownie z niebudzącym wątpliwości opisem i tak się stało – oświadczyli przedstawiciele serwisu Allegro.

Źródło: wp.pl

ZOBACZ TAKŻE: PiS zadaje cios Owsiakowi. WOŚP pod znakiem zapytania

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Śmierć Musiała i inne oburzające fake newsy z 2017 roku [ZOBACZ!]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również