UDOSTĘPNIJ
fot. tvp info

Ryszard Makowski, były członek kabaretu OT.TO wystąpił ostatnio w TVP Info ze swoją piosenką o zbliżającym się turnieju EURO2016. Problem w tym, że o piłce nożnej jest w niej niewiele, natomiast dużo o sukcesach obecnego obozu władzy. 

 – Kraj sukcesy ma i 500+ jest! To podniosły fakt, jak za Mieszka chrzest, Duma wzbiera tak, że rozpiera aż. No to po sto gram! Poszło nam na twarz. Piłka jest okrągła a bramki są dwie, Zaśpiewajmy songa, koko-spoko-hej. Polej, polej, polej Szable czas już wznieść! – zaśpiewał Makowski na antenie TVP Info.

Piosenka kabareciarza, który nie ukrywa swojej sympatii do formacji Jarosława Kaczyńskiego, wywołała rozbawienie u części internautów, jednak nie z uwagi na jej walory artystyczne ale przez nadmiar prorządowego wydźwięku i sprowadzania sportowej imprezy do libacji alkoholowych

W pewnym momencie prowadzący program w TVP Info dziennikarz przerwał Makowskiemu, na co ten się oburzył.

Film można również obejrzeć pod tym linkiem.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvp info

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo koniec Olejnik w Radiu Zet
Następny artykułSenator PiS: Nie zdradziłbym tej zgwałconej 12-latce gdzie można usunąć ciążę, choć to legalne
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również