UDOSTĘPNIJ

W Normandii doszło do kolejnej tragedii. We francuskim mieście Rouen miał miejsce pożar, który pochłonął dużo ofiar śmiertelnych. Większość z nich to młodzi ludzie, którzy brali udział w imprezie urodzinowej.

Na ten moment (4 w nocy), mówi się o co najmniej 13 ofiarach. Ciała spalił potężny ogień. Do eksplozji doszło podczas imprezy urodzinowej, dlatego większość ofiar to młodzi ludzie.

Na miejsce natychmiast przyjechali strażacy, którym nie udało się uratować wszystkich gości prywatnej imprezy. Władze na szybko podały, że liczba martwych może wzrosnąć.

Ogień rozszalał się w piwnicy baru Cuba Libre. Strażakom zajęło ponad 30 minut, by opanować pożar. Najnowsze doniesienia mówią o dodatkowych 6 rannych osobach w bardzo ciężkim stanie (w wieku 18-25). Obecnie trwać będą przesłuchania 11 świadków.

To właśnie niedaleko Rouen miało miejsce brutalne morderstwo 86-letniego księdza dokonane przez bojowników Państwa Islamskiego.

rouen1

AKTUALIZACJA!

Jak się okazuje, do tragedii doszło z powodu świeczek, od których zapalił się sufit wykonany z polistyrenu. Większość ofiar zatruła się gazem, który się uwolnił chwilę po wybuchu.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułImigrant wpadł w pułapkę wyskakując z polskiej ciężarówki (video)
Następny artykułPierwszy kraj, w którym zakazano gry w Pokemon Go
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również