UDOSTĘPNIJ
fot. youtube / pzpn.pl

W jednym z salonów fryzjerskich w Lubartowie doszło do niecodziennych wydarzeń. Pracująca tam fryzjerka, która przyszła do pracy w wyraźnym stanie wskazującym, zaczęła strzyc wszystkich klientów „na Pazdana”.

28-letnia pracownica jednego z zakładów fryzjerskich w Lubartowie stawiła się do pracy w stanie nietrzeźwym. To jednak nie przeszkodziło jej w wykonywaniu swoich obowiązków. Mało tego, wykazała się „inwencją twórczą” i zdecydowała, że wszystkich klientów będzie strzygła na charakterystyczną fryzurę naszego obrońcy w reprezentacji – Michała Pazdana tj. na łyso.

Nietrzeźwa fanka polskiej reprezentacji tak wczuła się w swoje postanowienie, ze przerażeni klienci i koleżanki z pracy byli zmuszeni do wezwania policji.

Kobieta została przebadana na obecność alkoholu we krwi i okazało się, że ma aż 3 promile. Jak przyznała sama fryzjerka, wypiła dużo alkoholu poprzedniej nocy a rano doprawiła to jeszcze jednym piwem.

Kobiecie zostaną teraz postawione zarzuty dot. pracy w stanie nietrzeźwym za co grozi grzywna lub areszt.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: pomorska.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKoniec negocjacji. Nawałka podjął decyzję
Następny artykułŁódź: Ojciec nagrywał porno z własnymi córkami. Materiały wysyłał pedofilom
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również