UDOSTĘPNIJ

Kilka dni temu w Częstochowie grupa pięciu mężczyzn zaatakowała maczetą 25-letniego Polaka. Teraz policja ujawniła, że prawdopodobnie sprawcami byli ciemnoskórzy obcokrajowcy. Ofiara z ranami ciętymi i tłuczonymi głowy trafiła do szpitala.

– Sprawcami prawdopodobnie byli obcokrajowcy o ciemnej karnacji. Na razie trudno jednak powiedzieć, czy osoby te były narodowości tureckiej, czy innej arabskiej – zdradziła mediom aspirant Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji. Do ataku miało dojść w nocy, gdy grupa pięciu tajemniczych mężczyzn zaczepiła trzech Polaków.

Jeden z nich z raną ciętą, tłuczoną w okolicy potylicznej głowy i obrażeniami twarzoczaszki trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża na szczęście niebezpieczeństwo, więc został już wypuszczony do domu.

Częstochowska policja przy współpracy z prokuraturą ustala wciąż szczegóły zajścia. Sprawa jest na etapie przesłuchiwania świadków oraz poszukiwania dokładnych danych sprawców.

Według policji czynności następują w dobrym tempie, więc niedługo opinia publiczna dowie się prawdopodobnie, kto stał za brutalnym atakiem, który na szczęście nie skończył się tragicznie.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również