UDOSTĘPNIJ

Opolszczyzna. Piątka dzieci została odebrana rodzicom, po tym jak okazało się, że ich rodzice byli potwornie pijani. Matka miała 4 promile w wydychanym powietrzu, a dla ojca zabrakło skali. Dzieci trafiły do ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Gdy policjanci pojawili się w domu, pijana matka opiekowała się dziećmi, 4-letnią córką i 7-letnim synem. Funkcjonariusze zbadali, że miała 4 promile w wydychanym powietrzu. Ojciec spożył tak dużo alkoholu, że spał, a po pobudce przebił skalę.

Nad rodziną w Kałkowie sprawowała nadzór opieka społeczna. Ośrodek poinformował policję, że konieczna jest interwencja. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli na wskazany adres, aczkolwiek nikt nie chciał im otworzyć drzwi. W końcu dostali się do mieszkania i zobaczyli co działo się w środku.

Najmłodsze dziecko było brudne i zaniedbane, miało zalepione włosy. W środku śmierdziało niczym w śmietniku. Dzieci zostały umieszczone w ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych. Opieka Społeczna przekonuje, że problemy w rodzinie z każdym dniem narastały i jest to konieczny środek.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: tvn24.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDziesiątki par butów na placu w Chorwacji. Ciekawy protest związkowców
Następny artykułLiroy o rządach PiS: Robicie z Sejmu parodię! (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również