UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/nowoczesna

Formacja Ryszarda Petru opublikowała raport „99 dni: Czarna księga rządów PiS”, w której przekonuje, że dotychczasowe działania obozu władzy nie były „dobrą zmianą” a „koszmarem”. 

 – Będą nam wmawiać, że my chcemy zabrać 500 zł na dziecko, a to nieprawda, bo sami tych pieniędzy nie mają. Prezes PiS Jarosław Kaczyński doskonale o tym wie, że w latach późniejszych niż rok 2016 finansowania na to nie ma. Będą nam wmawiać, że dla dobra Polaków, będą wszystkich inwigilować, że dla dobra Polaków będą wszystkich podsłuchiwać. To właśnie w ciągu ostatnich 99 dni zrobiono – powiedział podczas konferencji prasowej Ryszard Petru.

Jak przekonuje Petru, bilans 99 dni rządów Prawa i Sprawiedliwości jest „okropny”.

 – To jest czas, kiedy nie tylko gospodarczo, wizerunkowo, ale w ogóle z punktu widzenia systemu Polska jest dużo słabsza. Polska polityka zagraniczna jest prowadzona „na kolanach”, a oni wmawiają nam, że tak nie jest – powiedział Petru.

Dalej lider Nowoczesnej przekonuje, że rządy PiS pogłębiły podziały społeczne, gospodarka ucierpiała na skutek nieodpowiedzialnych decyzji oraz osłabiono instytucje państwa prawa.

„Czarną księgę PiS” można przeczytać tutaj.

Brawo PiS…Lada moment mija 100 dni Rządu w czasie których, zgodnie z obietnicami wyborczymi, Polska miała się stać…

Posted by Nowoczesna on 22 luty 2016

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: nowoczesna na youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrezes NIK stracił prawo jazdy
Następny artykułWałęsa o ujawnionych dokumentach: „To zemsta Kiszczaka. To ohydny gest”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również