UDOSTĘPNIJ
fot. wikipedia / Lukas Plewnia

Prof. Krystyna Pawłowicz znowu wzbudziła zainteresowanie mediów swoją aktywnością na profilu społecznościowym. Tym razem napisała, że „ze smutkiem wyobraża sobie odciętą głowę jednego z internautów na płocie”. Komentarz odnosił się również do polityki rządu w sprawie uchodźców. 

Facebook Pawłowicz stał się ostatnio popularny po tym jak przekonywała, że forma „wziąść” jest poprawna. Groziła również, że dziennikarka straci pracę, gdy PiS dojdzie do władzy.

Prof. Pawłowicz ostrzegała na swoim profilu przed Państwem Islamskim i wdała się w krótką dyskusję z jednym z internautów, który napisał, że „wyobraża sobie posłankę w burce albo czadorze”.

Posłanka PiS odpowiedziała, że „Ze smutkiem wyobraża sobie jego odciętą głowę zatkniętą na płocie”.  Zripostowała również innemu internaucie, który apelował, by „nie jadła w Sejmie”.

– Zostawić Panu trochę? Głodny Pan jeszcze? Uchodźca? Z Afryki? Najbliższy Caritas jest niedaleko Pana – odpowiedziała posłanka PiS, która nie popiera polityki rządu w sprawie uchodźców.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

pawłowicz4

źródło: Facebook

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWojewoda uchylił decyzję HGW zakazującą manifestacji „Polacy przeciw imigrantom”
Następny artykułPKW: Zarejestrowano 117 komitetów wyborczych
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również