UDOSTĘPNIJ

Posłanka Pawłowicz natknąwszy się na Agatę Adamek, dziennikarkę TVN24 nie omieszkała powiedzieć co o niej sądzi. Podczas spaceru z Marzeną Wróbel zauważyła reporterkę w sejmowym korytarzu.

– Dlaczego pani przezywa mnie w swoich komentarzach? – spytała Krystyna Pawłowicz wzburzonym głosem.

– Ja?! – odparła Agata Adamek z prawdziwym lub fałszywym zdziwieniem.

– Przeczytała pani mój tekst o tym, że władza, która jest zdobywana przy fałszowanych wyborach nie ma legitymacji. Zapytała pani poszczególnych posłów, a na koniec mówi pani, że można to nazwać idiotyzmem – stwierdziła Pawłowicz.

Agata Adamek zaprzeczyła, co rozsierdziło posłankę.

– Pani jest zwykła kłamczucha i pani nie ma żadnych kompetencji. Pani jest nieuczciwa, brak pani kultury, niech pani się nigdy więcej do mnie nie zgłasza i nie pokazuje mi się na oczy – mówiła. – Pani jest idiotka – dodała.

Telewizja TVN24 opublikowała wyjaśnienia na swojej stronie twierdząc, że posłanka przypisała dziennikarce słowa wiceministra zdrowia Sławomira Neumanna. Agata Adamek relacjonując wydarzenia, miała przytoczyć krytykę Neumanna wobec PiS:

– Gdy zapytać innych polityków spoza Prawa i Sprawiedliwości jak rozumieją zachętę Jarosława Kaczyńskiego do przyjazdu do Warszawy na marsz 13 grudnia i jak rozumieć słowa Krystyny Pawłowicz, padają różne oceny, m.in pojawia się słowo i określenie rzadko spotykane w bardzo barwnym i tak języku politycznym polskiego parlamentu, a mianowicie słowo: idiotyzm – zakończyła Adamek.

źródło: tvn24.pl

11 KOMENTARZY

  1. POWTÓRZĘ to samo IDIOTYZM koniec cytatu bo nie można przez całe życie wykorzystywać każdą okazję naszych świąt do rozgrywek politycznych .PiS to lubi, bo to jego jedyny moment na pokazanie się nawet jeśli ten pokaz jest niechlubny.BRAK KULTURY i OGŁADY!!!!

  2. "TĘPAKI" w TVN(tefałen!!!ha ha )!czekamy na więcej" tępakowych" informacji…czasem obejrzymy też chętnie /tępaka/ w osobie "pani profesor", bo ona najlepiej pokazuje swoją tępotę i nikt jej nie przeskoczy," bo na prawdę ma talent i każdy może"…

  3. Nie popieram PISu, nie zgadzam się w pełni z działaniami pani Pawłowicz, ale w tym miejscu ją gorąco popieram – powiedziała prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.

  4. "posłanka przypisała dziennikarce słowa wiceministra zdrowia Sławomira Neumanna" – Adamek myślała, że jak znajdzie u kogoś wypowiedź taką, jaką sama by wygłosiła, to będzie to obiektywne. Dlatego chętnie puszczają takich Niesiołowskich, Neumanów, którzy powiedzą to, co myślą dziennikarze TVN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ