UDOSTĘPNIJ

Agencje wywiadowcze ostrzegają Niemców. To oni mają być kolejnym atakiem islamskich terrorystów. Tak wynika z rozmów przechwyconych przez agentów. 

Zaatakowane mają zostać antyislamskie demonstracje, które co poniedziałek odbywają się w Niemczech. Co tydzień rosną w siłę, a na ostatniej pojawiło się już 25 tysięcy osób.

Jak twierdzi szef niemieckiego MSW, Thomasz de Maizier, groźby są traktowane bardzo poważnie, a powody do niepokoju są jak najbardziej realne.

„Der Spiegel” podaje, że Niemcy mają zbyt mało informacji o ewentualnych zamach, by móc im skutecznie zapobiec. Na ulicach pojawiło się więcej patroli, aczkolwiek obywateli to nie przekonuje. W Dreźnie panuje panika.

Dodatkowe środki bezpieczeństwa wprowadzane są przez kraje, do których powracają rzesze młodych muzułmanów, przeszkolonych w boju na syryjskich polach bitew. Zagrożenie rośnie z każdym dniem we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Belgii.

Pikio.pl

źródło: natemat.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułHistoryczny sukces. Polak wygrał Rajd Dakar!
Następny artykułUpadek czy Przebudzenie?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również