UDOSTĘPNIJ
wikimedia.org/Mercy555

Dirty Dancing obchodzi 30 urodziny! Z tej okazji chcielibyśmy pokazać wam, jak wyglądają po trzydziestu latach bohaterowie tego klasyka. 

Pierwszy raz odbiorcy mieli okazję zobaczyć Dirty Dancing w kinach w sierpniu 1987r, podbił serca widzów od pierwszego wyświetlenia. Chociaż od tego czasu minęło już trzydzieści lat, fanów nie ubywa, a słynną historię Baby i Johnny’ego poznają nowe pokolenia.

Choć film okazał się wielkim sukcesem, nie przełożyło się to na kariery większości gwiazd występujących w tym przedsięwzięciu. Na udziale w produkcji najbardziej skorzystał Patrick Swayze, dla którego produkcja była przełomem w karierze, jednak już jego ekranowa partnerka Jennifer Grey nie miała aż takiego szczęścia.

Niektórzy aktorzy, grający główne role w filmie Dirty Dancing, nie żyją. Jednym z nich jest Patrick Swayze, który zmarł w 2009 roku w wieku 57 lat po walce z rakiem. Wiele lat wcześniej, jako 32-latek zmarł Max Cantor (w Dirty Dancing Johnny, sprawca problemów Penny). 2004 roku odszedł Jerry Orbach, wcielający się doktora Housemana, ojca Baby, a 8 lat wcześniej pożegnaliśmy Jacka Westona, który grał Maxa Kellermana, właściciela resortu. Inni mimo upływu czasu mają się dobrze, a ich życie niekoniecznie jest związane z showbiznesem (np. Jane Brocker, która w Dirty Dancing wcielała się w Lisę, a już 3 lata później zniknęła z ekranów).

Jennifer Grey (Baby) ma 57 lat, jest żoną Clarka Gregga, ma córeczkę Stellę i nadal występuje w filmach. Wygrała 11. edycję Tańca z Gwiazdami.

instagram/closerweekly

Cynthia Rhodes (Penny) ma 60 lat i trzech synów. Występowała jako tancerka w filmach i teledyskach, jednak karierę w showbiznesie zakończyła na początku lat 90-tych.

Kelly Bishop (Marjorje) ma 73 lata. Chociaż to Dirty Dancing dało jej największą sławę, widzowie znają ją także jako Emily Gilmore z serialu Kochane kłopoty. Aktorka nadal występuje w filmach i serialach, nie rezygnując z licznych wywiadów!

The stunning Kelly Bishop in Toronto last night at the Cineplex One Nighters, Dirty Dancing 30th anniversary screening :-) ♡ . For more info on One Nighters, which brings back your all-time favourite movies @ VIP Theatres for only $10, go to www.cineplex.com/Events/OneNighters. #Repost @cineplexevents (@get_repost) ・・・ We had the time of our lives meeting the lovely Kelly Bishop from "Dirty Dancing" for our One Nighters @ VIP! #CineplexEvents #DirtyDancing #dirtydancingturns30 #KellyBishop #GilmoreGirls #gilmoregirlsayearinthelife #ayearinthelife #GilmoreGirlsRevival #gilmoregirlsreunion #ggrevival #GilmoreGirlsNews #GilmoreGirlsSlay #lorelaigilmore #rorygilmore #emilygilmore #laurengraham #alexisbledel #ggnewskelly #netflix #love #instagood #photooftheday #starshollow

A post shared by Gilmore Girls TV Show (@gilmoregirlsnews) on

 

twitter/Kimberly_Coates

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również