UDOSTĘPNIJ
Flickr.com/Piotr Drabik

Podczas miesięcznicy smoleńskiej prezes PiS-u, Jarosław Kaczyński przemawiał z wielkim optymizmem i nadzieją. Sądzi on bowiem, że cele, które chce zrealizować w najbliższym czasie są już w zasięgu jego rąk.

Najpierw tradycyjnie odbyła się msza. Natomiast po niej uczestnicy przeszli Krakowskim Przedmieściem przed Pałac Prezydencki. Właśnie tam Jarosław Kaczyński pewnym tonem w przemówieniu przedstawił swoje plany.

Dziś mamy już jako Polska, jako ojczyzna, bardzo wiele sukcesów i zbliżamy się jednocześnie do tego momentu, w którym cele tych marszów zostaną zrealizowane – stwierdził Jarosław Kaczyński podczas 90. już miesięcznicy smoleńskiej.

Te cele to upamiętnienie tych, którzy zginęli oraz prawda o katastrofie smoleńskiej. Prezes PiS-u wspomniał także o swoim zmarłym bracie, Lechu Kaczyńskim.

Przyjdzie ten czas. Przyjdzie już niedługo. Na wiosnę tego roku powinno być już wszystko jasne i wszystko gotowe. Powinnniśmy mieć pomniki niedaleko stąd, choć w troszkę innym miejscu niż planowaliśmy. Powinniśmy też mieć ostateczne raporty tych, którzy dzisiaj dążą do tego, by ustalić prawdę – powiedział prezes PiS-u.

– Za sześć miesięcy powinno być zrobione to, co miało być zrobione i wtedy spotkamy się tutaj po raz ostatni – powiedział lider obozu władzy.

Jak naprawdę bogaty jest Petru? 10 interesujących faktów z jego życia


Czy husaria nosiła skrzydła? Możesz się zdziwić! Znane fakty historyczne, które nie są prawdą

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również