UDOSTĘPNIJ

Trwa koszmar 26-letniej Seliny. Niemka została zaatakowana w pamiętną noc sylwestrową w Kolonii. Po złożeniu zeznań i wyrażeniu swoich poglądów na temat imigrantów, została oskarżona o rasizm i skrajnie prawicowe poglądy. 

Kobieta zeznała policji oraz przyznała w rozmowie z SWR Fernsehen, że została zaatakowana przez imigrantów mówiących po arabsku. Przekonywała, że napastnicy mieli ciemną karnację. Ofiara była obmacywana w okolicach intymnych.

Jak podaje portal ndie.pl powołując się na zagraniczne źródła, koszmar Niemki się nie zakończył. Kobietę, po opisaniu ataku na policji w mediach, spotkały liczne nieprzyjemności. Internet zaczął obiegać fragment filmu z telewizji, który miał ośmieszyć Selinę.

Kobieta, która opowiedziała przed kamerami o atakach w Kolonii podczas nocy sylwestrowej została oskarżona o rasizm. Internauci szybko znaleźli jej pełne dane oraz konta w mediach społecznościowych, skąd dowiedzieli się, gdzie pracuje. Kobieta była oskarżana o rasizm i wyzywana. W miejscu pracy spotkała się z pogróżkami. Uznano, iż swoją postawą i poglądami, które towarzyszyły zeznaniom na temat gwałtu, uprawia anty-muzułmańską propagandę.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: ndie.pl breitbart.com

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł