UDOSTĘPNIJ

Trwa koszmar 26-letniej Seliny. Niemka została zaatakowana w pamiętną noc sylwestrową w Kolonii. Po złożeniu zeznań i wyrażeniu swoich poglądów na temat imigrantów, została oskarżona o rasizm i skrajnie prawicowe poglądy. 

Kobieta zeznała policji oraz przyznała w rozmowie z SWR Fernsehen, że została zaatakowana przez imigrantów mówiących po arabsku. Przekonywała, że napastnicy mieli ciemną karnację. Ofiara była obmacywana w okolicach intymnych.

Jak podaje portal ndie.pl powołując się na zagraniczne źródła, koszmar Niemki się nie zakończył. Kobietę, po opisaniu ataku na policji w mediach, spotkały liczne nieprzyjemności. Internet zaczął obiegać fragment filmu z telewizji, który miał ośmieszyć Selinę.

Kobieta, która opowiedziała przed kamerami o atakach w Kolonii podczas nocy sylwestrowej została oskarżona o rasizm. Internauci szybko znaleźli jej pełne dane oraz konta w mediach społecznościowych, skąd dowiedzieli się, gdzie pracuje. Kobieta była oskarżana o rasizm i wyzywana. W miejscu pracy spotkała się z pogróżkami. Uznano, iż swoją postawą i poglądami, które towarzyszyły zeznaniom na temat gwałtu, uprawia anty-muzułmańską propagandę.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: ndie.pl breitbart.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułIPN jest gotowy do debaty o przeszłości Wałęsy
Następny artykułNiemiecka stacja TV dodała symbol islamu do swojego logo
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również