UDOSTĘPNIJ

Do bardzo gorącej rozprawy doszło po tym, jak Zenon Nowak zażądał, aby Bronisław Komorowski przeprosił za swoje słowa wygłoszone podczas konwencji. 

„NIEMĄDRZY są ci, którzy mówią o odbudowywaniu Polski ze zgliszcz albo znowu trzeba będzie ratować gospodarkę – trzeba być ŚLEPYM żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski” – mówił prezydent Komorowski.

Zenon Nowak z partii Dzielny Tata wraz ze swoimi stronnikami postanowili wziąć udział w gorącym procesie. Zażądał, by prezydent go przeprosił w takich słowach:

„Przepraszam kandydata na prezydenta RP Zenona NOWAKA i członków jego Komitetu Wyborczego i wycofuję się ze stwierdzenia iż niemądrzy są ci, którzy mówią o odbudowywaniu Polski ze zgliszcz  albo znowu trzeba będzie ratować gospodarkę oraz iż trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski”.

Na sali doszło do krzyków i ostrej awantury. W pewnym momencie pojawiła się ochrona oraz policja,

Tuż po zakończeniu rozprawy na sądowym korytarzu nadal dochodziło do spięć, tym razem z policjantem. Jeden ze stronników Nowaka został oskarżony o to, że nagrywał przebieg rozprawy nie mając pozwolenia.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNa kogo zagłosują warszawiacy w wyborach prezydenckich ?
Następny artykułMalujmy jajka a nie cipki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również