UDOSTĘPNIJ
fot. bh pikio

Polska policja może się pochwalić kolejnym sukcesem w walce z nielegalnymi stronami, na których udostępniane są za darmo filmy i seriale. Zamknięto jedne z najpopularniejszych stron i zatrzymano 4 osoby.

Zamknięto takie strony jak ekino.tv, iitv.info czy scs.pl, zalukaj.to, na których po wejściu na nie widnieje już tylko napis „THE END” na czarnym tle.

Śledztwo w sprawie nielegalnego rozpowszechniania filmów i serialów prowadziła olsztyńska policja na wniosek producentów, którzy straty wynikające z nielegalnego udostępniania ich produktów wycenili na 60 mln zł.

Szacuje się, że twórcy popularnych serwisów zarobili na nielegalnym udostępnianiu filmów i serialów nawet 10 mln złotych. Podczas zatrzymania 4 osób podejrzanych o nielegalną dystrybucję filmów zabezpieczono 150 tys. zł w gotówce, 40 komputerów, 10 laptopów, samochód marki Jaguar a także dokumentację potwierdzającą relacje finansowe i biznesowe.

bh, źródło: natemat.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolak wygrał wybory w Wielkiej Brytanii
Następny artykułNa kogo zagłosujesz w niedzielę? Sonda internetowa
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również