UDOSTĘPNIJ

Nowy premier to także nowe wyzwania, ale i problemy, z którymi będzie się borykał. Rządzi dopiero jeden dzień, a już coś jest nie tak, jak powinno. Zaczęła się wojna Morawieckiego z Niemcami.

W piątek 8 grudnia Andrzej Duda desygnował nowego premiera. Mateusz Morawiecki będzie teraz rządził naszym państwem. Beata Szydło zostanie prawdopodobnie wiceministrem pomagającym mu w pełnieniu obowiązków. Szef polskiego rządu staje przed nowymi wyzwaniami i pierwsze dni jego kadencji już przynoszą problemy, z którymi musi sobie poradzić.

ZOBACZ TAKŻE: TOTALNE ZASKOCZENIE! OTO PIERWSZA DECYZJA MORAWIECKIEGO

Na łamach niemieckiego tygodnika „Der Spiegel” ukazał się krytyczny artykuł w stosunku do Morawieckiego. Jan Puhl, który jest autorem tekstu, nie ukrywa, że nie należy do sympatyków polskiego rządu i nowego premiera. Swój artykuł zatytułował „Następny wasal Kaczyńskiego” i pisze w nim, że nic w prowadzeniu polityki naszego rządu się nie zmieni.

ZOBACZ TAKŻE: ALEŻ SZOK! UJAWNIONO TECZKĘ MORAWIECKIEGO, TO GO ZNISZCZY

Dziennikarz zwraca uwagę na to, że Beata Szydło była czymś w rodzaju „matki-Polki”, pozostając faworytem elektoratu partii. Morawiecki natomiast jest człowiekiem biznesu i w ocenie dziennikarza będzie bardziej lubiany przez wyższe sfery.

Źródło: wprost.pl

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również