UDOSTĘPNIJ

Jak donosi portal niezalezna.pl, znaleziony w nocy ze środy na czwartek martwy oficer to 60-letni Waldemar K., który w styczniu br. złożył wniosek o przejście na emeryturę. Jak również przekonuje portal, leczył się on psychiatrycznie. 

Jak informowaliśmy wcześniej, w nocy ze środy na czwartek w Mińsku Mazowieckim znaleziono martwego oficera Kontrwywiadu Wojskowego, który zajmował się poświadczaniem bezpieczeństwa dla firm współpracujących z ministerstwem obrony narodowej. Mężczyzna kilka miesięcy wcześniej złożył wniosek o przejście na emeryturę.

Jak teraz przekonuje jeden z prorządowych portali, niezalezna.pl, mężczyzna miał popełnić samobójstwo wieszając się. Portal sugeruje również, że powodami jakimi kierowały oficerem SKW była choroba psychiczna.

 – Według ustaleń portalu Niezalezna.pl, oficer – zanim złożył wniosek o odejście ze służby – przebywał na długotrwałym zwolnieniu lekarskim. Jak się dowiedzieliśmy, zwolnienie zostało wystawione przez psychiatrę – czytamy na portalu niezalezna.pl

Rodzina oficera została objęta opieką psychologiczną.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: niezalezna

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„Zamachowcy” z Warszawy to anarchiści. „Bomber” z Wrocławia to antymuzułmański prawicowiec
Następny artykułMost niezgody
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również