UDOSTĘPNIJ

Narodowcy postanowili przekazać posłance Zielonych Annie Grodzkiej nietypowy prezent. Wszystko podczas jej wykładu w Radomiu.

Wykład dotyczył równości kobiet i mężczyzn. Grodzka mówiła wiele o rzekomym braku tolerancji dla różnego rodzaju mniejszości psychoseksualnych.

Spotkanie miało miejsce w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Tematem przewodnim były „Prawa człowieka w Polsce fair”.

– Polska fair, Polska moich marzeń to Polska ludzi równych, którzy żyją godnie. Chciałabym namówić społeczeństwo do myślenia o tym, że Polska jest czymś pięknym, ale jednak dalekim od doskonałości. Z tym przesłaniem kandyduję na prezydenta – mówiła Anna Grodzka.

Narodowcy wręczyli Grodzkiej prezent zawinięty w ozdobną torebkę. W środku znajdowało się sześć jaj, męskie majtki i maszynka do golenia. W akompaniamencie słów „zakaz pedałowania”, kilkanaście osób opuściło salę.

– Proszę o poszanowanie nas wszystkich! W tej uczelni nigdy nie były tolerowane tego rodzaju zachowania. Naprawdę jest mi bardzo z tego powodu przykro – apelowali przedstawiciele uczelni.

Pikio.pl

źródło: echodnia.eu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrzystanek Polityka
Następny artykułGdy rozum śpi, budzą się antyszczepionkowcy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również