UDOSTĘPNIJ
źródło: flickr.com, pixabay.com

Jak wynika z danych, do których dotarli dziennikarze niemieckiego Bild, Niemców czeka kolejna, ogromna fala imigracji. Mówiło się o niej już wcześniej. Nikt jednak nie przypuszczał, że będą to tak ogromne liczby.

Wiadomo już, że Niemcy zamierzają walczyć z napływem kolejnych imigrantów do swojego kraju. Czym innym jednak jest dla nich zgoda na łączenie rodzin. Okazuje się, że ogromna liczba Syryjczyków i Irakijczyków ma do tego prawo. Od stycznia 2015 roku 102 tys. osób dzięki łączeniu rodzin przybyło do swoich bliskich do Niemiec.

To jednak nie wszystko – z danych, do których dotarli Niemieccy dziennikarze wynika, że będzie jeszcze więcej takich ludzi. W drugiej połowie 2017 roku wydanych zostanie 42 tys. wiz dla rodzin imigrantów, przybywających do Niemiec. O kolejne wnioski może ubiegać się nawet 267,5 tys. syryjskich imigrantów, a już od marca 2018 roku liczba ta wzrośnie o ponad 120 tys. do 390 tys. osób.

Wynika więc z tego, że jeszcze przez długi czas do Niemiec będą ściągać tłumy imigrantów. Nawet jeśli uda się zażegnać problem nielegalnej migracji, jeszcze tysiące ludzi pochodzących z Syrii i Iraku będzie osiedlało się w Niemczech.

źródło: wp.pl

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również