UDOSTĘPNIJ
źródło/wikimedia.org, flickr.com

Imigrant z Algierii podejrzany o czynny udział w napaściach na kobiety w Kolonii został uniewinniony od tego zarzutu. Sąd zadecydował, że mężczyzna nie miał nic wspólnego z molestowaniem seksualnym kobiet w sylwestrową noc.

Algierczyka uniewinniono od zarzutu molestowania, gdyż nie został rozpoznany przez ofiarę napaści grupy imigrantów. Kobieta ta nie potrafiła potwierdzić, czy podejrzany był wśród mężczyzn molestujących ją na dworcu kolejowym.

Sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu – to wyrok jaki otrzymał finalnie podejrzany. Algierczyka skazano za posiadanie telefonu ofiary molestowania seksualnego i włamanie do samochodu. Uchodźca przekonywał, że rzeczony telefon kupił od przypadkowej osoby. Algierczyka czeka na dodatek deportacja do kraju pochodzenia, gdyż na terenie Niemiec przebywał nielegalnie.

„Porażką prokuratury” okrzyknęły niemieckie media taki wynik procesu. Była to bowiem pierwsza sprawa sądowa, która dotyczyła molestowania kobiet z feralnej nocy sylwestrowej. Wszystkie poprzednie tyczące się tamtych wydarzeń dotyczyły tylko napaści rabunkowych.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: onet.pl
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMłoda muzułmanka wysyłała do siebie rasistowskie listy z pogróżkami
Następny artykułPrezydent Duda: Jestem gotowy na bycie dziadkiem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również