UDOSTĘPNIJ

Ostatnio pisaliśmy o tym, że książka Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” jest wycofywana z części księgarń i ma być nie wpuszczana do obiegu. Okazuje się, że w Empiku pojawi się dopiero 25 maja.

Data nieprzypadkowa? Być może, w końcu 25 maja to dzień po II turze wyborów prezydenckich, w których zmierzą się Bronisław Komorowski oraz Andrzej Duda.

Informacje na temat sprzedaży książki znajdziemy na stronie internetowej Empiku. Czytamy, że pozycja znajdzie się ponownie w sprzedaży 25.05.2015 r.

Sumliński odnosi się do tematu i pisze na Facebooku:

O sytuacji poinformował też sam autor na swoim facebooku:

„KSIĄŻKA NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO WYCOFANE Z EMPIKU DO 25.05.2015 R
KIEROWNIK DZIAŁU DYSTRYBUCJI MAŁGORZATA KUBOWICZ”

Na portalu parezja.pl czytamy, że w Centrum Wsparcia Klientów Empiku można dowiedzieć się, iż nakład został wyczerpany, a sieć oczekuje na ponowną dostawę. Wcześniej podawano, że książka pojawi się w tygodniu przed wyborami. Termin przesunięto.

Tymczasem jeden z naszych publicystów, Bogdan Huzar, twierdzi, że widział dziś w Empiku cały stos tych książek. Część internautów potwierdza, że towar jest dostępny, ale tylko w niektórych sklepach.

źródło: parezja.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNewsweek atakuje „Do Rzeczy” za ujawnienie afery z Sienkiewiczem
Następny artykułSondaż MB: Komorowski wysunął się na prowadzenie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również