UDOSTĘPNIJ
Fot. www.natemat.pl

W jednym z ostatnich odcinków znanego telewizyjnego show prowadzący w trakcie programu, stanowczo wypowiedział się o rządowej „dobrej zmianie”. Widzowie nie mogli uwierzyć w wypowiedziane przez niego słowa.

Karol Strasburger, w 2405 odcinku „Familiady” po ujawnieniu jednej z programowych odpowiedzi, pozwolił sobie na przytyk w stronę rządzącej koalicji. Jego wzbudzające kontrowersje słowa odnosiły się do reformy mediów publicznych.

„Gramy wiadomości, przeważnie dobre…”

W ostatnim odcinku programu, wystąpiły drużyny „Bezpieczników” i „Kociarzy” a jedno z pytań brzmiało: „Co nam pozwala się obudzić?” Ankietowani jak zwykle nie powalili: pierwsze miejsce zajął budzik, na drugim miejscu uplasowała się kawa a na trzecim prysznic. Później słońce oraz gimnastyka. Drużyny nie odgadły jednak co skrywa się na miejscu szóstym. Po ujawnieniu odpowiedzi- radio, Karol Strasburger pokusił się o dwuznaczną uwagę.

 – Pod numerem szóstym jedna odpowiedź… Mamy… radio! No, gramy, wiadomości, przeważnie dobre. Teraz to są same dobre – powiedział Strasburger.

Wiadomościom TVP w ich obecnej formie zarzuca się często manipulowanie faktami i do tego prawdopodobnie nawiązał w swojej wypowiedzi Karol Strasburger, mówiący o „dobrej zmianie”, która zaszła w mediach publicznych.

„Familiada” jest obecna na antenie TVP już przeszło od 23 lat, jednak prowadzący miał obawy, czy zostanie ona na antenie po przeprowadzeniu reformy mediów publicznych.

źródło: NaTemat

Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?

Jak nazywa się syn Doroty Gawryluk? Niespotykane! Najdziwniejsze imiona dzieci polskich gwiazd

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również