UDOSTĘPNIJ
fot. Wikimedia

Znany z kontrowersyjnych poglądów muzyk po raz pierwszy tak bezpardonowo uderzył w obecną władzę. Twierdzi jednak, że jest przez nią nie tylko cenzurowany, ale nawet prześladowany.

Od kilku miesięcy ataki skierowane w nasz zespół zdecydowanie się nasiliły. Członkowie Behemoth, członkowie ekipy produkcyjnej, promotorzy naszych koncertów, właściciele klubów muzycznych są poddawani presji, przesłuchiwani przez policję i prokuraturę. Stawiane są zarzuty – pisze Nergal.

Wyznaje, że jego grupie zabrania się nawet używania orła w logo, ponieważ zdaniem władz jest to profanacja godła. Za tego rodzaju ataki na swoją osobę oraz zespół wini polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Polska NIE MA MONOPOLU na ptaka w herbie! Mówię tutaj o zarzutach o znieważenie godła polskiego. Orzeł BEZ KORONY NIE JEST godłem Polski. Tak oficjalnie orzekli heraldycy ale urzędnicy na usługach Ziobry uparcie twierdzą inaczej szukając winnych – dodaje muzyk.

Twierdzi, że prześladowani są również właściciele klubów, w który występuje jego zespół. Apeluje do swoich fanów, by powiedzieli dość rządowi Prawa i Sprawiedliwości.

Propagandowy program Kurskiego i Ziobry realizowany jest bardzo konsekwentnie jednak jest to program BARBARZYŃSKI, uderzający w podstawowe wartości człowieka – wolność wyboru. Słowa te kieruję nie tylko do WSZYSTKICH moich kolegów z tzw. “sceny”: aktorów, pisarzy, muzyków, artystów wszelkiej maści… kieruję je również do WSZYSTKICH konsumentów i fanów sztuki: OTWÓRZMY OCZY i POWIEDZMY GŁOŚNO: NIE! – apeluje lider zespołu Behemoth.

facebook.com/officialnergal


źródło: facebook.com/officialnergal

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również