UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikimedia Commons (Rosiek.kub) - Pixabay (vinsbit)

Działacz Obozu Narodowo-Radykalnego Filip Łukaszewski został oficjalnie asystentem Andrzeja Turkowskiego, wicedyrektora portalu Polskieradio.pl. Z powodu jego kontrowersyjnych poglądów nie wszyscy dziennikarze oraz słuchacze są zadowoleni z wyboru dokonanego przez stację.

Łukaszewski oficjalnie przynależy do Brygady Podlaskiej ONR. W niedalekiej przeszłości miał być odpowiedzialny za rekrutację narodowców oraz organizację jednego z marszów przeciwko przyjmowaniu uchodźców. O tym, jak wyglądał i jak wulgarne hasła podczas niego padały, nie trzeba chyba nawet wspominać. Właśnie dlatego zarówno odbiorcy, jak i dziennikarze Polskiego Radia nie są ponoć zadowoleni z zatrudnienia mężczyzny.

Bardzo ciekawym aspektem całej sprawy jest także fakt, iż przez długi czas Łukaszewski dzielił się swoimi poglądami w internecie. Kiedy jednak objął stanowisko asystenta wicedyrektora Turkowskiego, kontrowersyjne wpisy zaczęły stopniowo znikać. Prawdopodobnie został więc do tego namówiony bądź przymuszony przez nowych pracodawców.

Łukaszewski w Polskim Radiu odpowiedzialny ma być za „generowanie ruchu i zwiększanie zasięgu”. Na razie wywołał jedynie liczne kontrowersje. Nie wiadomo więc, jak będzie wyglądała jego przyszłość w Polskim Radiu i jak długo pozostanie jego pracownikiem.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również