UDOSTĘPNIJ

Wojciech Cejrowski już wcześniej niespodziewanie zaatakował Prawo i Sprawiedliwość mocno krytykując program 500+. Teraz podróżnik znany z prawicowych poglądów postanowił w pełni skrytykować postać Jarosława Kaczyńskiego. Wywiadu udzielił Maciejowi Pieczyńskiemu z „Do Rzeczy”. 

Cejrowski jest wściekły na Kaczyńskiego i wykazywał, że lider PiS-u nie ma nic wspólnego z prawicą.

Oto czemu nie ma nic wspólnego z prawicą! Utopił ustawę zakazującą aborcji, nie reprezentuje więc prawicy światopoglądowej. Chyba, że coś przegapiłem – mówił podróżnik.

Nie jest to jednak jedyny zarzut Cejrowskiego. Zarzuca Kaczyńskiemu, że nie ma nic wspólnego z prawicą, ponieważ nie chce wyjść z Unii, jest przeciwny przywróceniu kary śmierci, prawu do posiadania broni, jednomandatowym okręgom wyborczym, odrzuecniu euro i wprowadzeniu jednoznacznego zapisu do konstytucji dotyczącego zawierania związków małżeńskich.

– O przywróceniu kary śmierci nie mówi, o przywróceniu prawa do posiadania broni nie mówi, o wyjściu z Unii nie mówi, o JOW nie mówi, o całkowitym odrzuceniu obcej waluty euro i zachowaniu złotówki nie mówi, o wpisaniu do konstytucji jednoznacznego zapisu, że małżeństwem jest wyłącznie związek jednego mężczyzny z jedną kobietą, nie mówi – dodał.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: Do Rzeczy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBardzo mocne słowa ojca prezydenta Dudy: Jesteśmy w stanie wojny
Następny artykułSomalijczyk strzelał do studentów w Ohio
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również