UDOSTĘPNIJ

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu młodych ludzi. Nic dziwnego, że pary chcą mieć te wydarzenia utrwalone na zdjęciach i filmach. Pojawiła się jednak ostatnio nowa moda. Filmuje się już nie tylko ślub i wesele, ale także… noc poślubną.

Tak uczyniła pewna para, która niedawno wzięła ślub. Film zatytułowany „Noc poślubna Ewy i Bogdana” został zamieszczony w serwisie Youtube.com i teraz każdy może być biernym uczestnikiem poślubnych igraszek młodej pary.

Film zaczyna się od romantycznej muzyki i równie romantycznego kuszenia pana młodego przez pannę młodą. Zaprasza go ona do sypialni, a potem zaczynają się igraszki. Gry łóżkowe pary młodej są, nie ukrywajmy, nietypowe. Każdy jednak kocha po swojemu. Kiedy panna młoda wskakuje na pana młodego – akcja rozwija się już na całego.

Jak się okazuje Ewa i Bogdan, to nie jedyna para, która podjęła się uwiecznienia takiej nietypowej chwili. Podobnie uczyniła inna para – Sylwia i Łukasz. Ich pomysł na spędzenie nocy poślubnej jest nieco bardziej tradycyjny. Ale nie zdradzajmy za wielu szczegółów. Zobaczcie sami.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również