UDOSTĘPNIJ

Paweł Bosky, znany z tego, że wydzwania na policję widząc osoby spożywające alkohol nad Wisłą w Warszawie znowu dał o sobie znać. Całą akcję nagrał, a film umieścił w internecie. 

Tym razem umieścił w sieci nagranie, na którym widać jak podchodzi do pary spożywającej piwo. Obrzucony wyzwiskami nie zdecydował się na rezygnację z pościgu i ruszył w pogoń za młodymi ludźmi.

Towarzyszył im aż do przystanku tramwajowego. Gdy wydawało się, że Bosky wreszcie odpuści, nadjechał nowoczesny pojazd, a on wsiadł do niego razem z mężczyzną w czerwonej kurtce i jego partnerką.

Cały czas był w kontakcie z policją przez co funkcjonariusze schwytali parę w przejściu podziemnym nieopodal stacji metra Centrum.

„Brawurowy” pościg wraz z wiązanką przekleństw nieustannie kierowanych w stronę Boskiego zostały zarejestrowane na kamerze. Poniżej film z „akcji”.

A tu film z innej „akcji”

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolscy instruktorzy wojskowi pojadą na Ukrainę! „Będą liderami”
Następny artykułMeum votum separatum, czyli czas skończyć z finansowaniem żywota więźniów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również