UDOSTĘPNIJ

Wiele kontrowersji wzbudziła ostatnia zmiana w przepisach, zgodnie z którą kierowcy łamiący prawo są surowiej karani. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 50km/h sankcją jest utrata prawo jazdy. Nie mniejszy klangor wzniósł się po tym, jak ogłoszono, że karani będą nawet ci kierowcy, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o zaledwie 1km/h.

Pojawiają się komentarze, że są to zmiany mające na celu łatanie dziury budżetowej, a nie poprawę bezpieczeństwa na drodze. Tymczasem naczelnik służby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w ruchu drogowym przyłapany został w roli pirata drogowego, urządzającego sobie szaleńczy rajd. Gnał 213 km/h.

Chodzi o Józefa Klimczewskiego, naczelnika poznańskiej drogówki, który wyraźnie przeszarżował testując nowy policyjny wóz pościgowy. Oto video z „przejażdżki” pana naczelnika, które zamieścił jeden z internautów na portalu Youtube.com:

Polub Pikio.pl, jeśli chcesz być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOYoutube.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAwantura w Wołominie. Stonoga starł się z Sumlińskim (video)
Następny artykułISIS otwiera swoją filię na Kaukazie
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również