UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

16 marca w paryskim biurze Międzynarodowego Funduszu Walutowego doszło do wybuchu bomby umieszczonej w przesyłce pocztowej. W wyniku eksplozji ranna została jedna osoba.

Terroryści umieścili materiał wybuchowy w liście. Po otwarciu koperty, ta eksplodowała raniąc jedną osobę. Teraz okazuje się, że Międzynarodowy Fundusz Walutowy nie był jedynym celem zamachowców.

Na poczcie w Atenach znaleziono w poniedziałek osiem podejrzanych przesyłek adresowanych do ważnych osobistości w krajach UE – podała w poniedziałek policja. Z Grecji pochodziły paczki zawierające materiały wybuchowe, które w ubiegłym tygodniu trafiły do Berlina i Paryża.

Za próbą zamachu stoi Konspiracja Komórek Ognia. To grecka organizacja anarchistyczna, która wcześniej wysyłała „wybuchowe przesyłki” między innymi do Angeli Merkel oraz Silvio Berlusconiego, a także ówczesnego przewodniczącego Komisji Europejskiej Jose Barroso.

 

12 KOMENTARZY

  1. Kiedy te glupki w koncu przestana sie wyzywac w komentarzach? Cala Polska i nie tylko to czyta. Pikio, moze juz czas na jakies blokowanie gowniarzy? Jak mam komus powaznemu polecic wasze artykuly, jak tam bydlo komentuje non stop? Nawet wulgaryzmow nie usuwacie! Co jest kurwa z wami nie tak?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ