UDOSTĘPNIJ
fot. fakt.pl

Wakacje trwają w najlepsze i mają je nawet politycy. Przerwa w pracach Sejmu potrwa przez cały sierpień. Ministra w rządzie Beaty Szydło, Mariusza Błaszczaka przyuważono, jak spędza czas na plaży z rodziną. 

Ostatnie posiedzenie Sejmu RP przed letnią przerwą odbyło się 20 lipca. Od tego czasu aż do 12 września posłowie i Rada Ministrów mogą odpocząć od swoich obowiązków. Mariusz Błaszczak, szef resortu spraw wewnętrznych ten czas spędza w Sanatorium Uzdrowiskowym MSWiA w Kołobrzegu.

Ośrodek położony jest 400 metrów od plaży, a z okien pokoju zajmowanego przez ministra i jego rodzinę rozpościera się widok na Morze Bałtyckie. Błaszczak, jak poinformowało biuro prasowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, za pobyt w Kołobrzegu płaci sam. Nie są to małe pieniądze, gdyż doba w jego pokoju kosztuje 720 złotych.

Minister choć ma wakacje, codziennie otrzymuje raport z działań ludzi i instytucji mu podlegających. Jak widać na zdjęciach, potrafi nawet czytać dokumenty, leżąc w kąpielówkach i korzystając ze słońca.

ZOBACZ TAKŻE

źródło: fakt.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPiS uderza w część swojego twardego elektoratu.
Następny artykułProkuratura weszła do domu ministra Szyszki
Wiadomości Pikio

Wiadomości z Polski i ze Świata

Zobacz również