UDOSTĘPNIJ

Polityczne pytania, zwłaszcza o rządzących, stały się ostatnio modne w najpopularniejszym teleturnieju TVN-u. Prezes PiS-u musi być z tego bardzo niezadowolony… zwłaszcza jeśli chodzi o ostatni odcinek programu.

Prowadzący „Milionerów” Hubert Urbański zapytał uczestniczkę gry o… symbol głupoty według Jarosława Kaczyńskiego. Zawodniczka, będąca nauczycielką, miała poważne problemy ze wskazaniem poprawnej odpowiedzi.

Na pomoc uczestniczce ruszyła publiczność, na której użycie się zdecydowała. Z czterech możliwych do wyboru odpowiedzi były takie propozycje: czerwone gerbery, żółte słoneczniki, różowe tulipany i białe róże.

Widownia zgromadzona w studiu wskazała z dużą przewagą, bo aż sięgającą 74 %, na odpowiedź D, czyli białe róże.

Białe róże stały się symbolem Obywateli RP, organizujących w czasie smoleńskich obchodów własne kontrmanifestacje. Miały wyrażać niezgodę na ekshumacje ciał ofiar prezydenckiego Tupolewa pod Smoleńskiem.

Pytanie to niewątpliwie – delikatnie mówiąc – nie zadowoli lidera obozu władzy, który jest szczególnie wrażliwy ws. katastrofy smoleńskiej, gdzie życie stracił jego brat. Jednak internauci nie odpuszczają i już zaczęli żartować, że prezes PiS w końcu „rozniesie studio Milionerów w drobny pył”, jeśli dalej będą go prowokować takimi pytaniami.

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]


Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

Źródło: natemat.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPOLEXIT. PiS idzie na całość
Następny artykułRozłam w polskim Kościele. Biskupi odcięli się od…

Zobacz również