UDOSTĘPNIJ
fot. eugenia cooney na instagramie

Blisko milion osób podpisało petycję skierowaną do jednej z YouTuberek. Internauci domagają się od niej usunięcia kanału z popularnego portalu, by w ten sposób mogła się uchronić przed śmiercią. 

22-letnia Amerykanka, Eugenia Cooney, prowadzi na YouTube video blog, w którym dzieli się ze swoimi widzami radami na temat zdrowego życia i mody. Problem w tym, że odkąd zaczęła swoją działalność na popularnym portalu, jej wygląd drastycznie się zmienił. Młoda dziewczyna schudła kilkadziesiąt kilogramów i wygląda tragicznie. Oczywistym jest również, że ma poważne problemy psychiczne powodujące wstręt do odżywiania.

Podczas gdy sama YouTuberka nie widzi w tym niczego złego, mało tego, twierdzi, że jest zdrowa i każdy powinien tak wyglądać, internauci są innego zdania.

W obawie przed jej śmiercią oraz jej wpływu na młode dziewczęta (najchętniej oglądają ją dzieci w wieku do 12 lat), w sieci pojawiła się petycja, którą w bardzo krótkim czasie podpisało blisko milion osób. Petycja została usunięta przez administrację portalu jednak na jej miejsce pojawiły się kolejne.

Internauci żądają od Cooney usunięcia kanału i zasięgnięcia specjalistycznej pomocy psychiatrycznej i medycznej.

eug1 eug2 eug3 eug4 eug5 eug6 eug7

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również