UDOSTĘPNIJ

Kandydat na prezydenta RP Marian Kowalski pojawił się w TVP Info i zapewne nie zapamięta tego wywiadu jako udanego. Jak sam powiedział, rozmowa z Beatą Tadlą była „żałosna”.

Na początku Kowalski odniósł się do sprawy rzekomego pobicia klienta klubu, w którym był ochroniarzem. Jak twierdzi, próbowano od niego wyłudzić pieniądze, a sprawa jest w sądzie.

Marian Kowalski już na początku denerwował się, że rozmowa, jak twierdzi, nie kręciła się wokół jego programu tylko tematów zastępczych. Mówił, że jest za obniżeniem progu wyborczego, opodatkowaniu zachodnich korporacji, dozbrojeniu polskiej armii i spowodowaniu, że Polacy będą dysponentami własnych zasobów.

Następnie Kowalski zarzucił, że Beata Tadla w ogóle nie jest przygotowana do rozmowy. Dziennikarka chciała rozmawiać o pozwoleniach na broń i ripostowała, że kandydat nie odpowiada na jej pytania.

„A pan lubi strzelać, chodzi Pan na strzelnicę?” – nadal pytała Tadla.

„A pani lubi strzelać, chodzi Pani na strzelnicę?” – ripostował zirytowany Kowalski i następnie zaczął opowiadać o swoim programie, czyli wstrzymywaniu sprzedaży polskiej ziemi, emeryturze obywatelskiej, wycofaniu się ze wspierania Ukrainy, likwidacji ZUS-u i nie wchodzeniu do strefy euro.

– To za czym pan jest jak pan jest przeciwko wszystkiemu? – pytała Tadla.

– Jestem za tym, żeby w telewizji publicznej pracowali profesjonalni dziennikarze, którzy potrafią zapoznać się z programem kandydata.

– 10 maja będzie pan głosował na siebie? – spytała Tadla.

– Nie, na Palikota. Ta rozmowa jest naprawdę żałosna. Stosunek urzędników aparatu propagandy do mnie świadczy o jakości demokracji.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPO wysyłało prowokatora? Groził, że walnie prezydenta w łeb, teraz go ściska
Następny artykułKolejna wpadka Komorowskiego, tym razem geograficzna (VIDEO)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również