UDOSTĘPNIJ

Wciąż docierają do nas nowe informacje w sprawie ataku terrorystycznego na Monachium. Wydaje się, że jest to coś więcej niż „zwykły atak”.

W sieci znajduje się film pokazujący jak zamachowiec wszedł do galerii handlowej Olympia i rozpoczął strzelaninę. Wciąż nie ma potwierdzonej informacji na temat liczby ofiar, aczkolwiek początkowo mówiono o „wielu zabitych”. Teraz potwierdzona jest śmierć 3 osób, aczkolwiek jest wielu rannych. Lokalne media mówią nawet o 15 zabitych.

Wokół samego centrum znajduje się aktualnie mnóstwo karetek i wozów policyjnych. Cały teren został ogrodzony i dostęp do niego uniemożliwiony. Trwa ewakuacja, część klientów i obsługi nadal jest w centrum handlowym.

A jednak błąd niemieckich mediów. Policja podała kto stoi za zamachem w Monachium

Film pokazuje mężczyznę w czapce i okularach przeciwsłonecznych, który rozpoczyna strzelaninę na zewnątrz restauracji McDonalds. Widać jak ludzie zaczynają uciekać w popłochu.

To nie jedyny zamach w Monachium. Najprawdopodobniej to zorganizowana akcja. Poniżej odnośniki do innych artykułów i film z początku zamachu. JEŚLI FILM SIĘ NIE WYŚWIETLA, WEJDŹ BEZPOŚREDNIO NA PIKIOTV

PILNE: Zamach w centrum handlowym w Monachium. Wiele ofiar (video)

PILNE! Drugi atak w Monachium. 5km od pierwszego

Panika w Niemczech: Ruch wstrzymany, policja apeluje „Nie wychodzić z domów!”

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPILNE! Drugi atak w Monachium. 5km od pierwszego
Następny artykułPierwsze doniesienia o narodowości zamachowców w Monachium. Sprzeczne informacje
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również