UDOSTĘPNIJ
Getty Images / Alex Livesey / flickr

Po sobotnim meczu pomiędzy polską a szwajcarską reprezentacją doszło do awantury pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn. Szwajcarom puściły nerwy i ruszyli na Wojciecha Szczęsnego, który w prowokacyjny sposób odegrał się na równie prowokacyjne zachowanie szwajcarskich kibiców. W sieci pojawiło się nagranie z zajścia na boisku. 

Już po zakończonym meczu, w którym Polacy pokonali Szwajcarów po ciężkiej walce w rzutach karnych doszło do awantury pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn. Polski bramkarz podniósł jeden z kubków z piwem, które rozgoryczeni porażką swojej drużyny szwajcarscy kibice zaczęli masowo rzucać w stronę polskich piłkarzy, napił się z niego i z uśmiechem na twarzy pokazał Szwajcarom uniesiony kciuk w górę.

ZOBACZ TAKŻE – Szczęsny i Szwajcarzy komentują awanturę i brzydkie zachowanie kibiców

Niewinne zachowanie polskiego zawodnika doprowadziło szwajcarskich piłkarzy do furii, którzy najpierw ruszyli w stronę Szczęsnego, a potem zażądali wyjaśnień od kapitana naszej drużyny, Roberta Lewandowskiego.

W sieci pojawiło się właśnie nagranie z zajścia na boisku.

Film mozna obejrzeć również pod tym linkiem.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułProblem polskiej polityki
Następny artykułNiemcy i Francja chcą stworzyć superpaństwo w miejsce UE
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również