UDOSTĘPNIJ

Przyszły szef resortu obrony narodowej, Antoni Macierewicz, oświadczył w rozmowie w TVP Info, że Polska nie przyjmie imigrantów z Bliskiego Wschodu. To efekt ostatnich wydarzeń we Francji. 

– Jest to działanie, które nie będzie w Polsce kontynuowane – powiedział Macierewicz o przyjmowaniu imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Jak podkreślił przyszły minister w rządzie PiS, Każdy musi teraz ocenić, jak wielkim błędem jest próba osiedlania dużych zbiorowości islamskich imigrantów w Polsce.

Macierewicz zaznaczył, że również stan naszych służb specjalnych – który według niego jest tragiczny – nie pozwala na skuteczną selekcję imigrantów i eliminację potencjalnych terrorystów przez co zapewnienie bezpieczeństwa Polakom byłoby niemożliwe.

W nocy z piątku na sobotę w stolicy Francji doszło do zmasowanego ataku terrorystycznego przeprowadzonego przez członków tzw. Państwa Islamskiego. W kilka atakach, które odbyły się niemal jednocześnie zginęło blisko 130 osób. Część z zamachowców dotarła do Francji jako „uchodźcy” z ogarniętej wojną domową Syrii.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

bh, źródło: tvp info

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł