UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Piotr VaGla Waglowski / pikio.pl

Tomasz Lis chciał skrytykować prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego w kontekście incydentu jaki miał miejsce na festiwalu w Opolu, jednak sam zaliczył wpadkę. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. 

Jak informowaliśmy wcześniej, prezes TVP Jacek Kurski został wygwizdany przez część publiczności na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

– Pozdrawiam widzów TVP w kraju i zagranicą, którzy oglądają nas za pośrednictwem TVP Polonia. W wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego witam również cudzoziemców w Opolu – powiedział Kurski do wygwizdującej go publiczności.

ZOBACZ TAKŻE – Kurski wygwizdany w Opolu. Odpowiedział: „Witam gwiżdżących cudzoziemców!” (video)

Całą sytuację chciał skomentować w typowy dla siebie sposób naczelny tygodnika Newsweek i natemat.pl. Tomasz Lis, jednak sam zaliczył dosyć poważną wpadkę.

fot. twitter
fot. twitter

ZOBACZ TAKŻE – TVP w szoku. Nowa zwrotka kultowego „Kilera” zaatakowała rząd na żywo w Opolu (video)

Czujni internauci natychmiast wychwycili geograficzną wpadkę dziennikarza tj. pomylenie miast, w którym odbywał się festiwal i – jak zawsze bywa w takich sytuacjach – zaczęli żartować i porównywać m.in. do znanego z częstych wpadek, Ryszarda Petru.

fot. twitter
fot. twitter

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tomasz lis na tt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNBP pokazał jak będzie wyglądał banknot 500 zł (zdjęcia)
Następny artykułWzrost libacji i pijaństwa po wprowadzeniu 500+
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również