UDOSTĘPNIJ
fot. flickr / Piotr Drabik

Kilka ostatnich dni były dla Prawa i Sprawiedliwości bardzo napięte i pełne pracy – głównie ze względu na wydarzenia ze szczytu w Brukseli. Nie obyło się także bez wpadek. Na jednym z portali społecznościowych przekręcono słowa prezesa PiS w taki sposób, że wydźwięk był zupełnie przeciwny niż to było w rzeczywistości.

Oficjalny profil Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze relacjonował wczoraj przywitanie wracającej z unijnego szczytu Beaty Szydło przez lidera obozu władzy, Jarosława Kaczyńskiego.

W pewnym momencie pojawił się wpis z cytatem z lidera PiS, jednak wkradł się w niego błąd, który sprawił, że opublikowane słowa miały całkowicie przeciwne znaczenie niż w rzeczywistości.

 – Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Warszawie: Dzięki Premier Beacie Szydło pokazaliśmy, że Polska nie jest krajem podmiotowym – mogliśmy przeczytać.

Wpis zniknął po kilku minutach, jednak jak wiadomo – w internecie nic nie ginie.

14 KOMENTARZY

   • Rysiek ma w dorobku karierę zawodową, żonę, dwie córki i prawdopodobnie kochankę. Porównajmy go do Jarka który ma kota i całe życie na naszym garnuszku bo „szlachta nie pracuje”. No, może jeszcze ma męża ale się z tym nie obnosi. Cóż, taka prawda że wybierając jakąś opcje kierujemy się własnymi upodobaniami. Tak więc, co kto lubi polaczku. :)

    • Zapomniałeś dodać, że Rysio stracił wszystko czego się dorobił w trakcie okradania społeczeństwa.

     Swoją drogą, kto chciałby, żeby jego krajem rządził człowiek nie tylko zdolny do zdrady, ale jeszcze na tyle głupi, żeby cały majątek przepisać na żonę, mieć z nią rozdzielność majątkową i brać się za kochanki?

     • Po za tym Petru chciał około miesiąca temu strefy euro w Polsce… a dziś wiemy, że Niemcy marki sobie drukują.

 1. Musiał to na twitterze pisać jakiś mega nieuk nieuk z wykształceniem po podstawówce :))))
  zresztą 98% PiSlamu jak i ich pisdzielczy elektorat to niedokształcone barany :))))

   • Niestety jesteś nie tylko nieukiem, ale chorą psychicznie osobą – tylko tacy popierają PiSlam.
    I to nie jest obrażaniem kogokolwiek, to po prostu fakt.

  • Ja to widzę nieco inaczej. Owszem, za PiSem głosuje bardzo dużo ludzi, którzy nawet nie mieli potrzeby robienia studiów, stąd też dość sporo z nich nie ma wyższego wykształcenia.

   Problem jednak w tym, że większość PiSowców z wykształceniem średnim i tak ma lepsze wykształcenie niż wyborcy opozycji po studiach.

   Dziś studia nie kształcą, a tylko produkują koleje bezrobotne pipy. Macie papierek, ale nie macie ani wiedzy ani umiejętności. Nawet myślenia was tam nie uczą.

   W jednym jednak bijecie pisowców na głowę. W chamstwie, bezczelności i kłamstwie.

   • Lemingi z PO i .N są głupie, ale lemingi pisowskie to jest szczyt debilizmu, zakłamania, ignorancji, hipokryzji, dulszczyzny i menelstwa.

 2. Ciekawe, czy Kaczyński sam to napisał (chyba nie), czy zatrudnia (za grube, nie swoje tysiące) jakiegoś specjalistę socmediowego (dziecko kolegi).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ