UDOSTĘPNIJ
fot. polsat news

Paweł Kukiz w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat telewizji TVN24. Co ciekawe, przemówienie było transmitowane. Poniżej publikujemy zapis video z Polsat News, który zamieszczono w sieci, ponieważ materiał z TVN24 jest na Youtube dostępny w słabej jakości.

Kukiz, który został hitem wyborów z ponad 20-procentowym wynikiem.

„Ostatnie dni przed końcem kampanii to był popis TVN24 i tym podobnych reżimowych mediów. To były popisy, osiągnęliście mistrzostwo propagandy, mistrzostwo! Przebiliście swoje wcześniejsze wzory, przebiliście komunistów! Jesteście mistrzami manipulacji w 80% kupionymi przez zagranicę. Jesteście straszni!” – mówił.

„Ale myśmy już wygrali, mamy kilka miesięcy. Musicie się teraz przygotować drogi TVN24… To co zrobiliście tuż przed końcówką kampanii, to wasze biało na czarnym, czy czarno na białym, wy jesteście czarni, źli, okrutni. Mało nie wykończyliście mojej rodziny!” – mówił Kukiz.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz nie poprze w II turze żadnego z kandydatów
Następny artykułNadchodzą Antysystemowcy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również