UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

– Lider PO Grzegorz Schetyna poinformował w czwartek, że Platforma zawiesza protest w Sejmie i składa wniosek o odwołanie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. – W związku z tym, że udało nam się przywrócić obecność mediów w parlamencie i możliwość nieskrępowanej relacji obrad parlamentarnych i aktywności parlamentarnej, zawieszamy nasz protest – powiedział Schetyna

Gdyby Pan był, Panie Przewodniczący, na spotkaniu liderów opcji parlamentarnych u marszałka Karczewskiego to by Pan wiedział, że już 09.01 (w poniedziałek) ustalone zostało, iź dziennikarze wchodzą na Galerię dziś, 11.01. Że wszystkie ich dawne uprawnienia pozostają nienaruszone. . Dziwię się, że Pan Petru o tym Panu nie powiedział. Ja wielokrotnie mówiłem o tym w mediach.
No ale skoro Pana nie było, i nie miał Pan wiedzy więc niech Pan dalej będzie przekonany iż to PO swoją niezłomną postawą obroniła wolność mediów.

Stanisław Tyszka napisał:

– PiS ogłosiło dziś dwutygodniową przerwę w posiedzeniu Sejmu, a PO łaskawie zawiesiła okupację Sali Plenarnej…

Domyślam się, że przerwa ta wynika z porozumienia PO-PiS. Nie do końca ją rozumiem, bo posiedzenie było planowane do jutra i nie zrealizowaliśmy w ogóle zaplanowanego porządku obrad. Wydawało mi się też zawsze, że posłowie pobierają 10 tysięcy złotych miesięcznie z kieszeni podatników właśnie po to, żeby pracować na ich rzecz w Sejmie. No, ale jestem w polityce nowy i może nie do końca rozumiem niuanse porozumienia PO-PiS…

Przy okazji – podesłano mi załączony niżej mem, który w sposób skandaliczny obraża te przesympatyczne i mądre zwierzęta. Nie ma mojej zgody na takie porównania!

2 KOMENTARZY

  1. TYSZKA TO TEN PAN, CO RAZEM Z KUZYNEM KUKIZA JEST W „FUNDACJI” Potrafisz Polsko KTÓRA DOSTAŁA KASĘ. KTÓREJ KUKIZY OBIECAŁY NIE BRAĆ BY NIE STAĆ SIĘ PARTIĄ? 2.3 MILIONA POSZŁO NA KUPIONĄ FUNDACJĘ PO ZMIANIE NAZWY. Co pan na to panie kukiz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ