UDOSTĘPNIJ

Zaczyna wrzeć w związku z wieczorną debatą wyborczą. Paweł Kukiz domaga się pustego miejsca w studio, mającego symbolizować nieobecność Bronisława Komorowskiego na debacie. Jeśli TVP nie wstawi pustego krzesła dla prezydenta, Kukiz w ramach protestu nie weźmie udziału w debcie.

„Zaraz może się okazać, że nie wezmę udziału w tej debacie. Otóż dzwonili do mnie chłopcy z naszego Sztabu (są w TVP) i okazuje się, że nie będzie krzesła dla Bronisława bo Bronisława nie będzie więc krzesło nie jest potrzebne. O NIE! Ja upieram sie przy tym, by postawili puste krzeslo z tabliczką „Bronisław Komorowski”. NIECH NARÓD WIE jak nas traktuje „prezydent wszystkich Polaków”! Pojdę do TVP ale jeśli tego krzesła nie wystawią to w debacie uczestniczyć nie będę. Nie będzie Bronek pluł nam w twarz. Po prostu. – napisał na facebooku Paweł Kukiz.”

Zachowanie duetu TVP, Komorowski wzbudza również emocję wśród pozostałych sztabów. Krzysztof Bosak napisał na Twitterze, że sztabowcy domagają się pustego miejsca z nazwiskiem Komorowskiego. Nie ma póki co głosów o masowym bojkocie debaty, na razie Kukiz jest ewenementem, do 20;25, czyli startu debaty pozostało jednak jeszcze kilka gorących godzin…

ds, źródło: facebook, twitter

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDzisiaj wielka debata, TVP nie napiętnuje absencji Komorowskiego
Następny artykułPoseł SLD: „Zagłosuję na Ogórek jak pokaże cycki”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również