UDOSTĘPNIJ
Fot. pngimg - Pexels

Do naprawdę tragicznych wydarzeń w Warszawie. Nożownik ranił tam przypadkowych przechodniów, którzy natychmiast potrzebowali pomocy lekarzy. Policja wciąż zajmuje się wyjaśnianiem tej sprawy.

O godzinie 3:40 w nocy ze środy na czwartek mężczyzna zaatakował nożem dwie osoby, które akurat przechodziły ulicą Słomińskiego. Trafiły one do szpitala, gdzie pomocy udzielili im specjaliści.

– Potwierdzam, że do zdarzenia doszło tej nocy o 3:40. Mężczyzna zaatakował nożem dwie osoby. Zostały one przewiezione do szpitala. Tylko tyle mogę na razie powiedzieć – zdradził mediom Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy.

Funkcjonariuszom udało się już aresztować napastnika, który również okazał się ranny. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób do tego doszło. Policjanci przewieźli go od razu do szpitala i nie ujawniają na razie ani jego narodowości, ani motywu.

Sprawą obecnie zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście-Północ. Śledczy chcą jak najszybciej wyjaśnić szczegóły zajścia oraz ustalić motywy działania napastnika, a także w odpowiedni sposób ukarać mężczyznę, który poważnie ranił przypadkowe osoby.

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również