UDOSTĘPNIJ
Fot. instagram.com/Piotr Kraśko

Piotr Kraśko doskonale radzi sobie po odejściu z TVP. Popularny dziennikarz został bowiem gwiazdą TVN i TVN24 BIS, a nowe otoczenie podoba mu się nie tylko ze względów zawodowych. Kraśko nie omieszkał niedawno pochwalić „walorów” jednej ze swoich współpracownic.

Dziennikarz postanowił na Instagramie skomplementować biust swojej koleżanki z TVN, Anny Wendzikowskiej. Internauci zarzucają prezenterowi niestosowne zachowanie, krzywdzące zwłaszcza wobec jego żony, Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Gdzie patrzy Kraśko?

Anna Wendzikowska lubi odsłaniać ciało na Instagramie, a jedno z niedawno opublikowanych przez nią zdjęć szczególnie spodobało się Kraśce. W komentarzu pod fotografią jedna z użytkowniczek serwisu skomplementowała oczy reporterki, na co Kraśko lubieżnie odpowiedział, że akurat jemu trudno skupić wzrok na twarzy koleżanki.

– Taaak… Bambi eyes… patrząc na to zdjęcie robię wszystko, by skupić się na oczach – napisał dziennikarz.

Śmiała aluzja po głębszym przemyśleniu najwyraźniej zawstydziła gwiazdora TVN, gdyż jego komentarz zniknął z sieci. Czy w usunięciu wpisu maczała palce jego małżonka? Trudno powiedzieć, ale wydaje się, że zachwyty nad figurą koleżanki Kraśko powinien zachować dla siebie.

Fot. instagram.com

Źródło: instagram.com

POTĘŻNI strażacy zapozowali do PŁOMIENNEJ sesji!

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKaczyński zrobi wszystko, żebyś tego nie zobaczył! Przeczytaj zanim USUNĄ
Następny artykułPolitycy WSZYSTKICH partii przerażeni. Ta notka ABW miała na zawsze być tajna
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również